Haber

Antalya’da bir babanın uyuşturucu bağımlısı çocukları ile mücadelesi

haber Merkezi

Uyuşturucu belası hayatları karartmaya devam ediyor.

Son olarak Antalya Manavgat’ta taksi şoförlüğü yaparak geçimini sağlayan Emin Ak isimli vatandaş, uyuşturucu bağımlısı olan iki oğlunu uyuşturucu hastalığından kurtarmak için yürüttüğü çalışmalara son verdiğini söyledi.

“Boğazımı sıkarak beni öldürmeye çalıştı”

Oğlu SA’nın kuaför olduğunu ve kendisine iş yeri açmaya hazırlandığını söyleyen Emin Ak, muhtemelen uyuşturucu salgınından biraz uzaklaşacağını söyledi.

Eşim bu yüzden intihar etti: Dayanamıyorum

Emin Ak, 2 oğluyla aynı evde yaşadığını ve şu anda hayatının tehlikede olduğunu belirtti. “Eşim, onların annesi bu durum yüzünden intihar etti. Onlarla ilgilenmem için bana yalvardı. Bugüne kadar karımın vasiyetini yerine getirmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Diğer oğlumu kurtarmak için tedavi için İstanbul’a gittik. çare bulamadım AMATEM’e yatırdım. Ne gerekiyorsa yaptım. Tek derdim oğlumu bu hastalıktan kurtarmak ama artık dayanamıyorum. Oğlumdan şikayetçiyim”söz konusu.

Annesinin kendini astığı yerde intihar için mekanizma bulundu

Emin Ak, şikayetçi olmak için karakola gitmeye hazırlanırken, bu kez kendisine saldıran oğlunun evine giderek fenalaştığını öğrendi.

Eve gelen polisler, SA’yı polis merkezine götürdü. SA’nın her zaman kendini öldüreceğini söylediği belirtilirken, annesinin kendini asarak intihar ettiği yerde intihar için hazırlanmış telgraf olması dikkat çekti.

Olay yerine gelen babanın SA’dan şikayetçi olduğunu söylemesi üzerine polis merkezine götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu