Haber

Ataşehir’de bir CHP temsilcisine silahlı saldırı düzenlendi. Kaftancıoğlu: “Biz korkmuyoruz ama siz korkuyorsunuz. Korkacak çok şeyiniz var”

CHP’nin İstanbul Ataşehir’deki Örnek Mahallesi’ndeki temsilciliğine dün gece silahlı saldırı düzenlendi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Temsilciliğimize saldıran, yok eden, 3 el ateş edenlere bu cesareti veren ve bu şartları yaratan, iktidardakilerin siyasi anlayışı ve korkularıdır. Korkmuyoruz ama ben korkuyorum” dedi. korkman gerektiğini düşünüyorum. Korkacak çok şeyin var.”

İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı Örnek Mahallesi’ndeki CHP temsilciliğine dün gece silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıyı sosyal medya hesabından duyuran CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, şunları söyledi:

“Ataşehir Örnek Mahallesi temsilciliğimize saldıran, yok eden, 3 el ateş edenlere bu cüreti veren ve bu şartları oluşturan, iktidardakilerin siyasi anlayışı ve kaygılarıdır. Biz korkmuyoruz ama siz bence korkun. . Korkacak çok şeyiniz var. Vatandaş Kılıçdaroğlu” Bunu zaten yüreğine yazmıştır. Pencerelere RTE yazarsanız, kaç yazar! Saldıranlar, kışkırtanlar, bu ortamı yaratanlar sorumludur ve yetkilileri bir an önce sorumluları bulmaya davet ediyorum.

“14 MAYIS’TAN SONRA BU OLMAZ”

14 Mayıs’tan sonra AKP dahil hiçbir siyasi parti böyle bir durum yaşamaz. Fark bir kez daha fark edilsin diye: Bu seçim, vatandaşın iradesini korumak için bu saatte bile çalışanlar ile, zevki yerine gelsin diye şiddet ve kötülükten başka bir şey yapamayan vandallar arasında yapılacak bir seçimdir. Vatandaşın parasıyla liderlik devam edecek!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu