Haber

Demet Özdemir’den DJ Sergio açıklaması geldi

Özel hayatıyla her zaman gündemde olan ekranların başarılı oyuncularından Demet Özdemir, önceki akşam Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen bir etkinliğe konuk oldu.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı geceye katılan ünlü isimler arasında Demet Özdemir de vardı. 31 yaşındaki oyuncu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“O kadar pahalı değil.”

“Venedik Film Festivali harikaydı, çok onur vericiydi ve gerçekten rüya gibiydi. İlgi ve ilgi harikaydı, çok mutlu döndüm.”Özdemir, festivalde giydiği eteğin fiyatının gündeme gelmesiyle ilgili şunları söyledi: “Elbiselerimi beğenmelerine çok sevindim. Sosyal medyada eteğim hakkında konuşulan 184 bin TL rakamı doğru değil. O kadar da pahalı değil.”

Demet Özdemir

“Türkiye’den ayrılmak istemiyorum”

Güzel oyuncu, “Yunanistan’da ev satın almak ‘artık ülke için aynı olmayacak’ Olarak yorumlandı. Düşüncelerin neler?”Soru üzerine, “Türkiye’den ayrılmayı düşünmüyorum. Böyle bir şey var mı? Ülkemi çok seviyorum.” “Bütün sosyal çevrem, arkadaşlarım, bütün işlerim burada. Şakaydı. Bütün hayranlarım ‘Artık Türkiye’ye dönmeyecek’ deyince ben de espri yapmak istedim. Sanırım pek anlaşılmadı. çünkü bu yazılı bir şakaydı.”İfadelerini kullandı.

Özdemir, DJ Sergio’ya aşık olduğu yönündeki söylentilere yanıt verdi. “Orada çok arkadaş edindim, hayatımda kimse yok”Sözlerini şöyle tamamladı:

Sekiz ay sonra Oğuzhan Koç’tan boşanan Demet Özdemir, Ağustos 2022’de evlendi. “Aşktan dolayı üzgün müsün?”Soruya şu şekilde cevap verdi: “Hiç kırılmadım, bu kapatılacak, aranacak bir şey değil. Demet Özdemir’in kalbini çalmak zamana ve mekana göre değişebilir. Aşk açısından beni neyin etkilediğini gerçekten bilmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu