Ekonomi

Kayseri Talas’ta kaçırılmayacak yatırım fırsatları

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas Belediyesi Meclis Salonu’nda 26 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 14.00’te yapılacak ihalede, Kiçiköy Mahallesi 2116 ada 5 parselde yer alan 1.467 metrekarelik konut kapalı zarf içinde satışa sunulacak. stil. Yaklaşık değeri 14 milyon lira olan konutun satışının ardından Yukarı Talas’ta 14 adet villa parselinin ihalesine çıkılacak. Bu parsellerin tahmini değeri 1 milyon 750 bin ile 4 milyon lira arasında olacak.

SOSYAL BİTİRMELİ İÇİ

Ardından Bahçelievler Mahallesi Gürsu Sokak’ta bulunan AFM Eylül Sitesi B Blok’ta bulunan 13 daire satışa sunulacak. Çevresindeki sosyal tesislerin yanı sıra inşaat kalitesiyle de dikkat çeken daireler, Fatma-Mustafa Hasçalık ilk ve orta okulu, Kayseri Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisi ve spor salonu ile Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’na da yürüme mesafesindedir. Talas’ın en keyifli parklarından. 2+1 şeklinde daireler yaklaşık 1 milyon 740 bin 1 milyon 850 bin lira bedelle satışa çıkacak.

Günün son müzayedesinde Reşadiye Mahallesi bağ ve sayfiye bölgesinde bulunan 4 villa satılacak. Villa lokasyonlarının tahmini maliyeti 2 milyon 200 bin ile 2 milyon 500 bin lira arasında olacak.

Katılımın yoğun olması beklenen ihale ile ilgili detaylı bilgi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 0352 437 00 54/2420 ve 2440 numaralı telefonlarından alınabilecek olup, istekliler ihale şartnamesini de aynı birimden temin edebileceklerdir.

YATIRIMLAR İÇİN YENİ KAYNAKLAR

Taşınmazların satışından elde edilecek gelir, Talas Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek değerli ve yeni hizmet ve yatırımlara kaynak olarak kullanılacak.

alacakaya-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu