Haber

Kızları Tutuklanan Baba Hakan Candan’dan dikkat çeken hamle: Hesabını aceleyle kapattı

‘Suç örgütüne üye olmak ve dolandırıcılık’ ve ‘kara para aklama’ suçlamalarıyla yargılanan sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan’ın tutuklanması gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dilan Polat’ın ardından tüm gözleri üzerine toplayan Candan ailesinin akıbeti hâlâ merak konusu.

Kızları tutuklanan baba Hakan Candan’dan dikkat çeken bir hamle geldi.

Kardeşler Nihal ve Bahar Candan’ın tutuklanması herkesi şok etti. Panik yaptığı fark edilen baba Hakan Candan’ın hesabını kapattığı görüldü.

‘İşte Benim Tarzım’ yarışmasıyla hayatımıza giren Nihal ve Bahar Candan kardeşler bu program sayesinde ünlü oldular. Yarışmada ilginç davranışlarıyla dikkat çeken kardeşler, kısa sürede herkes tarafından tanındı. Bunun üzerine çeşitli programlara konuk olarak davet edilen Bahar ve Nihal Candan, yaptıkları açıklamalarla adından söz ettirmeyi başardılar.

İstanbul’da “Suç örgütüne üye olmak ve suç sonucu malvarlığını aklamak” suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler, dün tutuklandı. Kararın ardından tüm gözler Candan ailesine çevrildi. Hakan Candan’ın sosyal medyadaki paylaşımları yeniden gündem oldu.

Hakan Candan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili paylaşımları dikkat çekerken, Gülşen şarkısıyla oyuncu Merve Dizdar’ı hedef alması dikkatlerden kaçmadı.

Kızlarının tutuklanmasının ardından paylaşımları dikkat çeken Hakan Candan’ın hesabını kapattığı fark edildi.

Hakan Candan, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Karaman Belediye Başkan adayı olmuştu ancak aday olmadığı öğrenildi.

bozyazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu