Teknoloji

Spider-Man 2’nin Kötü Karakteri Venom İçin Yeni Ekran Görüntüsü Paylaşıldı

 
Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2’nin kötü adamı Venom’a yeni bir bakış açısı sunuyor. Karakterin yeni ekran görüntüsü Comic-Con fuarı öncesinde Entertainment Weekly aracılığıyla ortaya çıktı ve hayranların beğenisine sunuldu. Candyman oyuncusu Tony Todd, yaklaşan PS5 devam oyununda Venom’u seslendirecek.
 
Örümcek Adam 2 yakında geliyor
 
 
 
Devamında ise ekipler Venom’a oldukça fazla vakit ayırdıklarını açıklayarak çeşitli seçmeler yaptılar. Kıdemli sanat yönetmeni Jacinda Chew, karakterin görsel tasarımı hakkında da şunları söyledi: “Yapım boyunca karşılaştığımız zorluklardan biri Venom karakteriydi. Bununla ilgili birçok soruyla karşılaştık. Venom’un dudakları var mı? Gülümsüyor mu? Gülümsüyor mu? Yoksa kaşlarını mı çatıyor? Korkunç ve tüyler ürpertici yapmakla gülünç hale getirmek arasında ince bir çizgi var.”
 
Öte yandan Insomniac, Mayıs ayında Spider-Man 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlayarak, bir diğer önemli kötü adam olan Hunter Kraven’ı ve birkaç yeni özelliği ortaya çıkardı. Sony tarafından yayınlanacak olan Spider-Man 2, 20 Ekim 2023’te PS5’e geliyor. Oyun için şu anda ön siparişler açık.
 
Venom ekran görüntüsü
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu