Haber

Tansu Dayan, Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Bihter’ Galasında Giydiği Sıradışı Kıyafetiyle Dalga Geçince Ne Oldu?

Uzun zamandır büyük heyecanla beklenen Halid Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan Bihter filminin galası nihayet gerçekleşti. Galada tüm oyuncular şıklık içinde yarışırken, Farah Zeynep Abdullah’ın seçtiği kıyafet ortalığı karıştırdı. Taklitlerin Kralı Tansu Dayan, Farah Zeynep Abdullah’ın sıra dışı kombiniyle dalga geçince neler yaşandı?

İşte detaylar ?

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi gibi oyuncuların yer aldığı, bugün Amazon Prime’da vizyona girecek olan Bihter filminin galasını hepimiz büyük bir heyecanla bekliyorduk.

Merakla beklenen filmin galası dün akşam ünlü isimlerin katılımıyla Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

Prömiyerden sızdırılan ilk görüntüler sosyal medyayı üzdü. Galaya katılan tüm oyuncuların birbirleriyle şıklık yarışı içinde olduğunu söylemek doğru olur.

Ancak kıyafeti sosyal medyada olay yaratan bir kişi vardı. Bu isim elbette Farah Zeynep Abdullah.

Oldukça ilginç bir elbise seçen Farah Zeynep, hem elbisesi hem de 124 bin 378 liralık fiyatıyla sosyal medyanın konusu oldu.

Hal böyle olunca Farah Zeynep Abdullah’ın farklı kıyafeti de Tansu Dayan’ın radarına takıldı.

Sosyal medya hesabında Farah Zeynep’le dalga geçen Tansu Dayan, hepimizi güldürdü ?

Paylaşımının altına “Yeşil türbeyi dışarıdan gördüm, girdim, estağfirullah tövbe” yazan Tansu Dayan’a elbette sosyal medya kullanıcıları ve ünlü isimler de yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu