Haber

TürkTraktör’ün Podcast Serisi “Geleceğe Hazırlar” İlk Bölümüyle Yayın Hayatına Başladı

Tarımı ve kentleri dönüştürüp geleceğe hazırlayan TürkTraktör, podcast serisi “Geleceğe Hazırlar” ile podcast dünyasında yerini aldı. Tecrübeli gazeteci Aslı Şafak’ın moderatörlüğünü üstlendiği ve TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner’in konuk olduğu birinci kısım “Tarımın ve Şehirlerin Dönüşüm Hikayesi” platformlarda yayınlandı.

Türk otomotiv bölümünün birinci üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonunun başkan markası TürkTraktör, podcast dünyasında da tarımı ve kentleri dönüştürüp geleceğe hazırlama hedefini sürdürüyor.Deneyimli gazeteci Aslı Şafak’ın moderatörlüğünü üstlendiği “Geleceğe Hazırlar” podcast serisi birinci kısmıyla platformlarda yerini aldı.

“Geleceğe Hazırlar” podcast serisinin “Tarımın ve Şehirlerin Dönüşüm Hikayesi” başlıklı birinci kısmının konuğu TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner oldu. TürkTraktör’ün Sakarya Erenler’deki fabrikasında gerçekleştirilen yayında 68 yıllık birikimiyle TürkTraktör’ün tarımı ve kentleri geleceğe hazırlama hedefi, teknolojinin çiftçilerin hayatını nasıl değiştirdiği, verimli tarım uygulamaları, besine erişim ve iklim değişikliği üzere hususlar ele alındı.

Her yeni kısımda, birbirinden bedelli konukların iştirakiyle tarım teknolojisinden çevik dönüşüme, toprağın iktisadından ilham veren teşebbüs öykülerine, verimli tarım uygulamalarından sürdürülebilir kentlere kadar ilgi cazibeli ve ufuk açan birçok mevzuyu dinleyicilerle buluşturacak olan “Geleceğe Hazırlar” podcast serisine Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts ve YouTube platformlarından erişilebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu