Yaşam

Ünlüler sandık başında! Paylaşımlar peş peşe geldi

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için oy verme süreci başladı. Saat 17.00’de sona erecek süreçte 60 milyon 697 bin 843 seçmen 191 bini aşkın sandıkta oy kullanacak. Uzun süredir “Oy verin” diyerek davet edilen ünlü isimler, sabahın erken saatlerinde sandık başına gitti.

ÜNLÜ İSİMLER DAVETLİ

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan İrem Derici, Cet Demirer, İbrahim Büyükak ve Fedon gibi birçok ünlü isim sandık başında paylaşımlarda bulunmayı ihmal etmedi. İsimler, Instagram hesaplarından paylaşarak bir kez daha oylamaya davet etmeyi ihmal etmedi.

İşte ünlü isimlerin seçim paylaşımı…

İBRAHİM BİGAK

“Onun geleceği için oy kullandık.”

İREM DERICI

“Kalk kızım, oy kullandığın için çok şükür”

ATA DEMİRER

“Oy verdik”

BESLENEN

“Vatandaşlık görevi olarak oy kullandık, vatana ve millete hayırlı olsun, her şey güzel olacak”

FERHAT GÖÇER

“Oyumuzu verdik… Türkiye Cumhuriyeti’nin güzel insanlarına yakışır bir süreç olması temennisiyle…”

ömür gedik

“Gece uyuyamadım, sabah ilk oy verenlerdendim… Sizde de var mı bilmiyorum, sınav heyecanı gibiydi… Sizde işler nasıl? Oy verdiniz mi?”

SEREN SERENGİL

“Ülkemiz dünyanın en güzel ülkesidir… O kadar güzel ve özeldir ki hiçbir ülkeden geride bırakılamaz… Birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Zengin topraklara ve paha biçilmez coğrafyaya sahip bir ülkedir. Her şeyin en iyisine layık ve hakkediyoruz… Biz bir Avrupa ülkesiyiz.Birçok ülkeden çok fazla kardeşimiz var.Geri kalmış ülke sıfatını hak etmiyoruz.Vatanıma oy verdim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu