Teknoloji

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Duyuruldu

Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından canlı yayın yeni Forza Horizon 5 genişlemesi ilan edildi. Bizi yeni maceralara sürükleyecek olan yeni genişleme, oyunu vermiş oyuncuların oyuna geri dönmesini sağlayacak ve aynı zamanda aktif oyuncular için daha fazla ilgi alanı bulacaktır. Peki bu sefer elimizde ne var? Detaylar burada.

Yarış oyunu türünde değerli bir yere sahip olan Forza Horizon 5, Kasım 2021’de piyasaya çıkmıştı. Serinin en büyüğü olma konumunda olan oyun, bu kez bizleri Meksika’ya götürdü. Çıktığı günden beri içerik kesintisi olarak desteklenen mevcut Forza Horizon için ilk genişleme paketi, hatırlarsanız geçen yılın Temmuz ayında Hot Wheels adıyla yayınlanmıştı. Yeni genişleme bugün başka bir canlı yayında da duyuruldu: Ralli Macerası.

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Geliyor

Sierra Nueva adlı yepyeni bir bölgeden geçeceğiz ve ormanlık bir krater alanından, terk edilmiş bir taş ocağından ve palmiye ağaçlarından geçeceğimiz engebeli yollarda sert bir şekilde yarışacağız.

Yeni yolların yanı sıra on yeni araba, katılabileceğimiz üç grup ve Horizon Rally ve Horizon Races etkinlikleri bizleri bekliyor olacak.

29 Mart 2023 PC, Xbox One ve Xbox Series için 2019’da piyasaya sürülecek. Premium Eklenti sahipleri herhangi bir ek ücret ödemeden erişebilecekleri gibi, siz de bağımsız olarak satın alabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu