Haber

Hamza Dağ: CHP’nin en büyük kazancı Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmak olacak

Türkiye, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimi için geri sayım yapıyor.

Saha çalışması devam ederken siyasetçiler de katıldıkları yayınlarda gündemi değerlendiriyor.

Seçim sürecinin başından bu yana siz değerli konuklarıyla yayın hayatına devam eden Ensonhaber.com YouTube kanalındaki Gündem Özel programı, sandıktan 2 gün önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ı konuk etti.

Dağ, gündeme ilişkin soruları yanıtlarken muhalefeti suçladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaybetmemek için seçimi kazanacağını belirten Dağ, muhalefeti de suçladı.

“CHP’nin en büyük kazancı Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmaktır”

Dağ, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimi kazanmasıyla CHP’nin en büyük çıkarının Kemal Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmak olacağını söyledi.

“Kendi sözcülüğünü yapan 4 televizyon kanalı var. CHP genel merkezinde çalışıyorlar ve orada sözcülük yapıyorlar.

Muharrem İnce örneğinde olduğu gibi gazeteciler mekanın sözcüsü ve hatta zaman zaman tetikçisi gibi davranıyor. Yayınları ve asılsız anketleri ve sosyal medyadaki saçmalıkları ile o seyirciyi kandırdılar, o seyirciyi kandırdılar ve kandırdıkları seyirci seçim gecesi büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Depremzedelere değil, CHP’yi bu hale getirenlere, genel başkan ve yardımcılarına yapılmalı. Başkan ve yardımcılarının kim olduğunu herkes biliyor. Bu düzenlemeyi kimin yaptığını herkes biliyor.

CHP seçmenine şans var, biz hep diyoruz ki ‘Biz kazanınca kimse kaybetmez’ CHP’nin en büyük faydası Kemal Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmak olacaktır.

Gelin Cumhurbaşkanımızı birlikte seçelim, bu ülkeye bu ülkenin hukukunu uluslararası arenada daha ciddi bir şekilde savunma imkanı tanınsın, bu ülke Kılıçdaroğlu’ndan kurtulsun. Kılıçdaroğlu’ndan memnunuz ama bu ülke siyaseti için bir kayıptır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu