Haber

Madde bağımlısı genç evi yaktı, müdürünü tornavidayla yaraladı

Madde bağımlısı genç evini yaktı, müdürünü tornavidayla yaraladı

İSTANBUL – Konuya müptela olduğu öne sürülen Silivri’de yaşayan genç, önce oturduğu evi yaktı, ardından yöneticiyi tornavidayla yaraladı.

Olay, önceki gün Alibey Mahallesi Zahir Kaynar caddesi üzerinde bulunan bir apartman dairesinde meydana geldi. Konunun bağımlısı olduğu öne sürülen 33 yaşındaki M.Ü. adlı genç, geçtiğimiz mart ayında dairesine monte ettiği kapı zilini cambazla parçaladı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüde, kapı zilini tekmeleyerek kırdığı görülen olayın ardından apartman yöneticisini tornavidayla yaralayarak yaşadığı apartmanı ateşe verdi. Apartman sakinleri ve itfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangının ardından maddi hasar meydana geldi.

Apartman sakinleri olarak ilgili kişiden şikayetçi olduklarını belirten apartman yöneticisi Ahmet Keskin, “Bu olaylar daha önce de oldu. Adam bir şeyler bağımlısı, burada eşya satıyordu. Gelen giden gitmiyordu. kesin izin vermedik görüntülü çanlar taktırdık adam zilleri de kırdı keşif oburluğunun damından bizim dama oradan da kendi evine uyuz kapıyordu izin vermediğimiz için uyuz kapmış 2 gün önce adam kapıyı açıp tornavidayla bana saldırdı saldırı sonucu yaralandım ambulansla hastaneye götürdüler sonra evini yaktı Hastane. Durumum yeterli. Çok şükür yetkililerin bu duruma bir çare bulmasını istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu