Haber

İnegöl Belediyesi Personel Alımı Yapacak

İnegöl Belediyesi, özel güvenlik görevlisi ve büro temizliği alanında çalışmak üzere 7 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Son başvuru 04 Nisan 2023 olarak açıklandı.

İnegöl Belediyesi, kurum bünyesinde silahlı ve silahsız özel güvenlik ve büro temizlik elemanı alımı yapılacağını duyurdu. Başvuruların 04 Nisan 2023 Salı gününe kadar alınacağı ve 6’sı güvenlik görevlisi, 1’i büro temizlikçisi olmak üzere toplam 7 işçi çalıştırılacağı açıklandı.

SON BAŞVURU 04 NİSAN

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 işçi alımı yapılacaktır. İlçe halkına en iyi hizmeti verebilmek adına yapılan satın alma kapsamında; 6 adet silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi ve 1 adet büro temizlik elemanı olmak üzere toplam 7 kişi istihdam edilecektir. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların 04 Nisan 2023 Salı günü saat 17.00’ye kadar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:9-A/1 adresinde bulunan Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0224 713 19 10 numaralı telefondan da bilgi alabilirler.”

ADAYLARDA İSTENEN GENEL ŞARTLAR

Her iki başvuruda da aranan genel kurallar şunlardır; herhangi bir sağlık probleminin olmaması, İnegöl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, vardiyalı ve esnek çalışmaya uygun olmak. Başvuruların 1 adet fotoğraf ile yapılacağı da belirtildi.

ÖZEL GÜVENLİK UYGULAMA ŞARTLARI

Ayrıca silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi alımı için; Güvenlik görevlisi sertifika ve belgesine sahip olmak, Askerlikle ilişiki olmamak, 30 yaşını doldurmamak, Lise mezunu olmak (tercihen fakülte mezunu olmak), kişisel hijyene dikkat etmek ve imajı, bağlantı kurma becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, temsili, Karşılama ve ağırlama konusunda uzman olmak, en az 1,75 cm boyunda olmak, (+) (-)10 boy-ağırlık indeksine sahip olmak.

BÜRO BAŞVURUSU ÇALIŞAN BAŞVURU ŞARTLARI

Büro temizlik elemanı alımında aranan ek kurallar ise; 35 yaşından büyük olmamak, tercihen en az lise mezunu olmak, tercihen alanına hakim olmak ve tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu