Teknoloji

Saints Row için yeni güncelleme geliyor!

 
Saints Row serisinin yeni oyunu geçen sene ağustos ayında oyuncuların beğenisine sunulmuş ve genel olarak başarısız bir oyun olarak kabul edilmişti. Bu bağlamda taraftarlar hayal kırıklığına uğradı. Ancak geliştirici grup oyunun kenarda durmasını istemedi ve yeni bir güncelleme geleceğini duyurdu.
 
Oyun Deep Silver Volition tarafından geliştirilmiştir. Ancak oyunun geliştirmesi daha sonra Embracer Group’un bir başka stüdyosu olan Gearbox Software’e devredilecek.
 
Güncelleme, oyunculara yeni içerikler sunacak
 
 
 
Oyunu kenarda bırakmak istemeyen Gearbox, 9 Mayıs’ta ‘Sunshine Springs’ adlı yeni bir güncellemeyi oyuna dahil etmeyi planlıyor. Bu güncelleme ile Saints Row’un yeniden canlanması amaçlanıyor. 10.000’den fazla kelimeden oluşan uzun bir blog yazısı, “9 Mayıs’ta Saints Row oyununa gelecek güncellemenin birden fazla değişiklik ve yeni içerik içereceğini” belirtiyor.
 
Ekstra içerik ve oyun süresini uzatmaya yönelik ek görevlerin yer alacağı güncelleme bir anda gelmeyecek. Yani bir dizi güncellemenin ilki olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.
 
 
 
Güncelleme ile birlikte oyuna Sunshine Springs adında yeni bir bölge eklenecek. Bu yeni alanda yeni aktiviteler ve mağazalar yer alacak. Bize geniş bir tatil bölgesi sunmayı hedefleyen kısmı dilediğiniz gibi keşfedebileceğiz. Güncelleme sadece yeni bölgeler ve içerikler sunmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunun dövüş sistemini de değiştirecek. Bu doğrultuda bazı mekaniklerin değiştiğini de görebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu