Haber

Yenimahalle’ye kazandırılan Ata Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi faaliyetlerine devam ediyor.

Yenimahalle Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Ata Yüzme Havuzu ve Spor Tesis faaliyetlerine devam etmektedir. Kayıtların devam ettiği tesiste ön kayıt sayısı 4 bine ulaştı.

Hacı Sabancı, Bülent Ecevit, Turgut Özakman ve Prof. Dr. Mehmet Haberal yüzme havuzu ve sporTesislerin ardından Yenimahalle’nin 5. havuzu olan Ata Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri’nde günlük havuz kullanımının yanı sıra yüzme kursları, fitness, pilates, yoga ve tüm vücut antrenmanlarına başlandı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çoğu büyükşehirde olmayan havuz sayısını gündeme getirdiklerini belirterek, “7’den 70’e herkesin spor yapması için Yenimahalle’de birçok projeyi hayata geçirdik. Ata Havuzumuzla birlikte. , ilçede 5. tam donanımlı yüzme havuzu ve spor tesisimizi de inşa ettik.Yenimahalle’deki havuz sayısı çoğu büyükşehirde yok.”

Ata Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi’nin çağdaş ve 5 yıldızlı bir tesis olduğunu sözlerine ekleyen Yaşar, şöyle devam etti:

“Tesislerimizde herkesin yüzme öğrenmesini ve spor yapmasını istiyoruz. Tesis 6 bin 800 metrekarelik bir arazi üzerine kuruldu. Yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, kafeterya, soyunma odaları, duşlar ve duşlar bulunuyor. mescit. Şu anda 12 yüzme antrenörümüz ve 6 fitness hocamız var. Derslere başladı.”

ÜYE KAYITLARI DEVAM ETMEKTEDİR

Kontenjanın sınırlı olduğu tesiste; Yenimahalle ilçesinde ikamet eden vatandaşlara öncelik verilmektedir. Üye kayıtları devam ederken tesisten yararlanmak isteyen vatandaşlar TC kimlik kartları ve ikametgah belgeleri ile Çet Yüzme Havuzu ve Spor Tesisine başvurabilecek.

eruhhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu