Yaşam

Galatasaray-Bayern Münih Maçında Exxen Yine Çöktü: Maç TV8.5’te Ücretsiz Yayınlanıyor!

Galatasaray ile Bayern Münih arasında İstanbul’da oynanan Şampiyonlar Ligi A Grubu maçı geçtiğimiz dakikalarda başladı. Milyonların takip ettiği yarışma Exxen platformu üzerinden yayınlanıyor.

Ancak maç öncesinde ve maç başlar başlamaz sosyal medya Exxen’e tepki gösterdi. Birçok kullanıcı tıpkı Manchester United maçında olduğu gibi platformda da sorunlar yaşandığını belirtti.

Exxen’e üyelik ve erişimde sorunlar yaşandığı bildirildi

Sosyal medyada paylaşım yapan binlerce kullanıcı, maçı Exxen üzerinden izlerken erişim sorunu yaşadıklarını bildirdi. bazı Yayına hiçbir şekilde ulaşamadım.Bazıları yayın yapabildiklerini ancak donma gibi sorunlarla karşılaştıklarını bildirdi.

Öte yandan Exxen Kayıt olurken sorun yaşadığınızı fark ettim. ifade edenler oldu. Bilindiği üzere platform, 10 günlük kampanyasıyla kullanıcılara maçı ücretsiz izleme imkanı sunuyordu. Ancak birçok kişi üye olamadığını ve ödeme kısmında hata aldığını bildirdi. Ayrıca halihazırda üyeliği olan ve sorun yaşadığını söyleyenler de vardı.

Maç TV8.5’tan ücretsiz olarak yayınlanmaya başladı.

Exxen’de Galatasaray-Bayern Münih maçı Yaşanan sorunların ardından TV8.5’e aktarıldı.Maç şu anda TV8.5’te ücretsiz olarak yayınlanıyor.

hayratajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu